Tel: (0232) 243 6334

Adres: Mithatpaşa Cd. No: 469 Küçükyalı, Konak, İzmir, Türkiye


Mithatpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, İzmir ili Konak ilçesinde yer alıyor. Mithatpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mithatpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mithatpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mithatpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mithatpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

1 görüş var

  • yha ben mithatpaşa lisesini okumayı çok istiyorum bu okulun bilgi alanı için bir sitesi ve emaili yokmu eğer yoksa bile bu liseye gidenlerden bilgi edinebilirmiyim..gidenler lütfen bilgi verin bana...bnm diplomo notum 68.65 bu liseye girebilme şansım varmıı offf çok strese gird,m yhaa arkaadslar yardımcı olun n.olursunuzz

    Misafir, 11.08.2010 15:50:00

Mithatpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adlı mekan, 32 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.03 puan almıştır.
Mithatpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
, Konak, İzmir.
+90(0232) 243 6334 Mithatpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Mithatpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...