Miset Et Ürünleri hakkında

Miset Et Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şirketi, Her türlü dana sığır koyun kuzu keçi eti ve ete dayalı gıda maddelerinin ve her türlü artıklarının alımı satımı ithali ve ihracı toptan ve perakende satışını yapmak her türlü kümes hayvanları piliç tavuk hindi ördek kaz bıldırcın devekuşu eti alımı satımı ithali ihracını yapmak Şirket amaç ve konusunu gerçekleştirmek için gayrimenkul alır satar kiralar kira sözleşmelerini tapuya şerh ettirebilir, kiraya verebilir sahibi bulunduğu gayrimenkuller üzerinde gerek kendi gerek üçüncü şahısların her türlü borçlarını teminen ipotek tesis edebilir, alacaklarını sağlamlaştırmak amacıylı ipotek alabilir keza menkullerini gerek kendi gerek üçüncü şahısların her türlü borçlarına karşılık teminat olmak üzere rehin edebilir, bunlar üzerinde ticari işletme rehni tesis edebilir ve şirket lehine rehin alabilir gerçek yada tüzel üçüncü kişiler lehine her türül ayni ve nakdi kefalet verebilir, alabilir hak ve alacaklarının tahsili ve temini için ayni veya şahsi her türlü teminatı alabilir veya verebilir ve bunlar üzerinde her türlü tasarrufta bulunabilir menkul gayrimenkul ve diğer aktiflerini rehin göstererek bankalardan finans kurumlarından kredi veren müesseselerden üçüncü kişilerden kredi temin eder, alacaklarını temin için rehin alır (bankacılık ve bankerlik yapmaksızın) her iki halde de fek eder ihtiyaç fazlası aktiflerini kiraya verir ve şirketin anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Miset Et Ürünleri için Görüşler

  Firma tescil bilgileri

  Firma sicil bilgilerini sadece üyeler görebilir. Lütfen oturum açınız.

  Yakındaki Firma ve Mekanlar