Tel: (0212) 252 1600

Adres: Meclis-i Mebusan Caddesi No: 24, Fındıklı, Beyoğlu, İstanbul, Türkiye


Mimar Sinan Üniversitesi, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinde yer alıyor. Mimar Sinan Üniversitesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mimar Sinan Üniversitesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mimar Sinan Üniversitesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mimar Sinan Üniversitesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mimar Sinan Üniversitesi

1 görüş var

  • Gerek konumu gerek ilgili meslek bölümleriyle ülkemize yakışır bir üniversite dir..

    Misafir, 04.05.2011 14:27:00

Mimar Sinan Üniversitesi adlı mekan, 47 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.55 puan almıştır.
Mimar Sinan Üniversitesi
, Beyoğlu, İstanbul.
+90(0212) 252 1600 Mimar Sinan Üniversitesi

Aşağıdaki formu kullanarak Mimar Sinan Üniversitesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...