Adres: Manisa, Cemal Ergün Cd, 62-72, 45030 Uncubozköy, , Manisa, Türkiye


Mimar Sinan Talebe Yurdu, Manisa ili Şehzadeler ilçesinin Uncubozköy Mah. mahallesinde (Cemal Ergün Caddesi) yer alıyor. Mimar Sinan Talebe Yurdu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mimar Sinan Talebe Yurdu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mimar Sinan Talebe Yurdu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mimar Sinan Talebe Yurdu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mimar Sinan Talebe Yurdu

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Mimar Sinan Talebe Yurdu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...