Tel: (0216) 310 3327

Adres: Mimar Sinan Mah.Selami Ali Efendi Cd. No: 44/D, Üsküdar, İstanbul, Türkiye


Üsküdar, Mimar Sinan Mahallesi Muhtarlığı, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde yer alıyor. Üsküdar, Mimar Sinan Mahallesi Muhtarlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Üsküdar, Mimar Sinan Mahallesi Muhtarlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Üsküdar, Mimar Sinan Mahallesi Muhtarlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Üsküdar, Mimar Sinan Mahallesi Muhtarlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Üsküdar, Mimar Sinan Mahallesi Muhtarlığı

0 görüş var

Üsküdar, Mimar Sinan Mahallesi Muhtarlığı adlı mekan, 8 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.75 puan almıştır.
Üsküdar, Mimar Sinan Mahallesi Muhtarlığı
, Üsküdar, İstanbul.
+90(0216) 310 3327 Üsküdar, Mimar Sinan Mahallesi Muhtarlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Üsküdar, Mimar Sinan Mahallesi Muhtarlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...