Tel: (0312) 346 4005

Adres: 408. Cad. No: 13 Demetevler, , Yenimahalle Ankara, Türkiye


Demetevler Mimar Sinan Lisesi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinde yer alıyor. Demetevler Mimar Sinan Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Demetevler Mimar Sinan Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Demetevler Mimar Sinan Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Demetevler Mimar Sinan Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Demetevler Mimar Sinan Lisesi

0 görüş var

Demetevler Mimar Sinan Lisesi adlı mekan, 23 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.52 puan almıştır.
Demetevler Mimar Sinan Lisesi
, Yenimahalle, Ankara.
+90(0312) 346 4005 Demetevler Mimar Sinan Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Demetevler Mimar Sinan Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...