Milli Savunma Bakanlığı logo

Tel: (0312) 402 6100 veya (0312) 402 3114

Adres: Devlet Mh. İsmet İnönü Bulvarı, Milli Müdafa Caddesi, Milli Savunma Bakanlığı, Pk: 06100, Bakanlıklar, Çankaya, Ankara, Türkiye


Milli Savunma Bakanlığı, Ankara ili Çankaya ilçesinin Devlet Mah. mahallesinde (Milli Müdafa Caddesi) yer alıyor. Milli Savunma Bakanlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Milli Savunma Bakanlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Milli Savunma Bakanlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Milli Savunma Bakanlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Milli Savunma Bakanlığı

0 görüş var

Milli Savunma Bakanlığı adlı mekan, 58 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.17 puan almıştır.
Milli Savunma Bakanlığı
Devlet Mah.Milli Müdafa Caddesi, Çankaya, Ankara.
+90(0312) 402 6100 Milli Savunma Bakanlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Milli Savunma Bakanlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...