Adres: Çankaya, Gazi Mustafa Kemal Blv, 4-8, 06440 Kızılay, , Ankara, Türkiye


Milli Piyango İdaresi, Ankara ili Çankaya ilçesinin Kızılay Mah. mahallesinde (Gazi Mustafa Kemal Blv) yer alıyor. Milli Piyango İdaresi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Milli Piyango İdaresi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Milli Piyango İdaresi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Milli Piyango İdaresi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Milli Piyango İdaresi

0 görüş var

Milli Piyango İdaresi adlı mekan, 5 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.8 puan almıştır.
Milli Piyango İdaresi
Kızılay Mah.Gazi Mustafa Kemal Blv, Çankaya, Ankara.
Milli Piyango İdaresi

Aşağıdaki formu kullanarak Milli Piyango İdaresi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...