Tel: (0212) 446 7465

Adres: Demirkapı Mah. Osmanoğlu Cad. Bereket Sok. No: 4, Bağcılar, İstanbul, Türkiye


Mil. Eğtm. Vakfı 60. Yıl Uçanevler İlköğretim Okulu, İstanbul ili Bağcılar ilçesinde yer alıyor. Mil. Eğtm. Vakfı 60. Yıl Uçanevler İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mil. Eğtm. Vakfı 60. Yıl Uçanevler İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mil. Eğtm. Vakfı 60. Yıl Uçanevler İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mil. Eğtm. Vakfı 60. Yıl Uçanevler İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mil. Eğtm. Vakfı 60. Yıl Uçanevler İlköğretim Okulu

0 görüş var

Mil. Eğtm. Vakfı 60. Yıl Uçanevler İlköğretim Okulu adlı mekan, 20 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.6 puan almıştır.
Mil. Eğtm. Vakfı 60. Yıl Uçanevler İlköğretim Okulu
, Bağcılar, İstanbul.
+90(0212) 446 7465 Mil. Eğtm. Vakfı 60. Yıl Uçanevler İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Mil. Eğtm. Vakfı 60. Yıl Uçanevler İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...