Milli Eğitim Bakanlığı logo

Tel: (0312) 413 1106 veya (0312) 413 1052

Adres: Devlet Mh. Atatürk Bulvarı, No: 98, Meb Bakanlık Merkez Bina, Bakanlıklar, Çankaya, Ankara, Türkiye


Milli Eğitim Bakanlığı, Ankara ili Çankaya ilçesinin Devlet Mah. mahallesinde (Atatürk Blv) yer alıyor. Milli Eğitim Bakanlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Milli Eğitim Bakanlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


3 görüş var

  Milli Eğitim Bakanlığı
  Toplam 78 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 8.13 puan aldı.
 • Devlet okullarında üstün zekalılar eğitimi sertifikası olan sınıf öğreetmenleri istiyoruz.üstün zekalı çocuklar devlet okullarında birçok sıkıntı yaşıyor. Bu çocukların eğitimini hakettiği şekilde devlet tarafından karşılanmasını rica edyorum zira bu çocuklarda zeka geriliği olan çocuklarımız gibi özel eğitim alması gereken çocuklardır.

  3/ 5 yıldız
  ,

 • saygılarımla eskiadıyla çamçeşme yeniadıyla muhsin yazıcoğlu olan ortaokukda bulunan özel eğitim sınıfındaki öğrenciler okul tarafından dışlanıp en berbat küçük yerleri vermekte ve velilerden ısrarla okula yardım parası istemekteler.duyduğum bir duyıma görüöğretmenler sınıfınada özel eğitim sınıfının yardımda bulunmadıgıyla ilgili bir yazı asmışlar çoğu özel eğitim sınıfındaki veliler yardımlarla geçinirken böyle bir okul yönetimine sahipiz enson sınıftanda müdür yardımcısına oda yapılacağı için çocuklar başka bir yer alındı bu çoçuklar adı üstünde efendim özel igenmenizi önemle rica ediyorum saygılarımla çamçeşme mahallesi pendik kaynarca istanbul

  1/ 5 yıldız
  ,

 • sayın bakanım okullarda etüte öğrenciyi yollamazsak öğrenciyle ilgilenmiyorlar Sizler önce öğretmenlerimizin gayri resmi rüşvetini kesmenizi arz ederim benim paramyok yollayamıyorum.veliyi çok zora sokutorlar saygılarımla gereğinin yapılmasını arz ederim

  2/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Milli Eğitim Bakanlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Milli Eğitim Bakanlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Milli Eğitim Bakanlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Milli Eğitim Bakanlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...