Adres: Tuzla, Tepeören, , İstanbul, Türkiye


Millenium Park Vilları, İstanbul ili Tuzla ilçesinin Tepeören Mah. mahallesinde yer alıyor. Millenium Park Vilları yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Millenium Park Vilları nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Millenium Park Vilları nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Millenium Park Vilları konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Millenium Park Vilları

0 görüş var

Millenium Park Vilları adlı mekan, 36 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 2.81 puan almıştır.
Millenium Park Vilları
Tepeören Mah., Tuzla, İstanbul.
Millenium Park Vilları

Aşağıdaki formu kullanarak Millenium Park Vilları ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...