Tel: (0232) 368 8974

Adres: Girne Bulvarı, 6024. Sokak, No: 2, D: 1, Karşıyaka, İzmir, Türkiye


Milenyum Yapı Denetim, İzmir ili Karşıyaka ilçesinin Goncalar Mah. mahallesinde (6024. Sokak) yer alıyor. Milenyum Yapı Denetim yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Milenyum Yapı Denetim nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

10.10.2002 tarihinde 945481 sicil numarası ile İzmir Ticaret Odası'na kayıt olan Milenyum Yapı Denetim, halen İzmir'in Karşıyaka ilçesinde faaliyet göstermektedir. İşletmenin resmi ünvanı: Milenyum Yapı Denetim Ltd. Şti.'dir. Kayıtlı olduğu İZTO meslek grubu: 81 - YAPI DENETİM FAALİYETLERİ- HARİTA- JEOFİZİK VE DİĞER MÜHENDİSLİK İLE TEST ANALİZ VE ARAŞTIRMA FAALİYETLERİ


0 görüş var

    Milenyum Yapı Denetim
    Toplam 2 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Milenyum Yapı Denetim nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Milenyum Yapı Denetim konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Milenyum Yapı Denetim

Aşağıdaki formu kullanarak Milenyum Yapı Denetim ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...