Migros Novada AVM (MMM) logo

Tel: (0850) 310 2394

Adres: Küçük Bakkalköy Mh. Şehit Şakir Erkovan Caddesi, No: 20-2b / 01, Novada Avm, Ataşehir, İstanbul, Türkiye


Migros Novada AVM (MMM), İstanbul ili Ataşehir ilçesinin Küçükbakkalköy Mah. mahallesinde (Şht. Şakir Elkovan Caddesi) yer alıyor. Migros Novada AVM (MMM) yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Migros Novada AVM (MMM) nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Migros Novada AVM (MMM) nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Migros Novada AVM (MMM) konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Migros Novada AVM (MMM)

Aşağıdaki formu kullanarak Migros Novada AVM (MMM) ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...