Migros Bornova (MM) logo

Tel: (0850) 310 2041

Adres: Kazım Dirik Mh. Mustafa Kemal Caddesi, No: 136, Bornova, İzmır İzmir, Türkiye


Migros Bornova (MM), İzmir ili Bornova ilçesinin Kazım Dirik Mah. mahallesinde (Mustafa Kemal Caddesi) yer alıyor. Migros Bornova (MM) yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Migros Bornova (MM) nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Migros Bornova (MM)
    Toplam 2 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 2.5 puan aldı.
  • sayın migros yetkililerine.ben bir yıldan beri magazanızdan alışveriş yapıyorum .magazanızın kalitesinden , düzeninizden ürün yelpazenizden çok memnununum fakat bu gün magazanıza yine alış veriş için geldiğimde mağazanızın önünde bulunan çiçekçi nin önünden geçerken bu şahsın konuşmasına istemeyerek tanık oldum.resmen rezil bi durumda yanındaki elemanıyla oturmuş küfürlü ağzı bozuk ağza alınmıyacak küfürlü konuşmalarına tanık oldum.yanımda kızım damadım olmak üzere şok olduk bizimle ordan geçenlerde aynı şekilde baka kaldılar.ben kadın olarak şahsen bu olaydan yanımdakilerde dahil hepimiz çok utandık.kılık kıyafetiyle olsun bu konuşmalarından dolayı bu tür insanları migros gibi kaliteli bir magazanın önüde bulunmasını yakıştıramıyorum.ordan bizim gibi bir çok aile geçiyor buna izin verilmemesi gerekir.gereken hassasiyeti göstereceginize inanarak bunu bildirmek istedim.saygılarımla.

    1/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Migros Bornova (MM) nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Migros Bornova (MM) konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Migros Bornova (MM)

Aşağıdaki formu kullanarak Migros Bornova (MM) ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...