Adres: Bornova, Mustafa Kemal Cd, 132-134, 35040 Manavkuyu, , İzmir, Türkiye


Migros MM - Bornova, İzmir ili Bayraklı ilçesinin Manavkuyu Mah. mahallesinde (Mustafa Kemal Caddesi) yer alıyor. Migros MM - Bornova yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Migros MM - Bornova nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Migros MM - Bornova
    Toplam 2 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 2.5 puan aldı.
  • sayın migros yetkililerine.ben bir yıldan beri magazanızdan alışveriş yapıyorum .magazanızın kalitesinden , düzeninizden ürün yelpazenizden çok memnununum fakat bu gün magazanıza yine alış veriş için geldiğimde mağazanızın önünde bulunan çiçekçi nin önünden geçerken bu şahsın konuşmasına istemeyerek tanık oldum.resmen rezil bi durumda yanındaki elemanıyla oturmuş küfürlü ağzı bozuk ağza alınmıyacak küfürlü konuşmalarına tanık oldum.yanımda kızım damadım olmak üzere şok olduk bizimle ordan geçenlerde aynı şekilde baka kaldılar.ben kadın olarak şahsen bu olaydan yanımdakilerde dahil hepimiz çok utandık.kılık kıyafetiyle olsun bu konuşmalarından dolayı bu tür insanları migros gibi kaliteli bir magazanın önüde bulunmasını yakıştıramıyorum.ordan bizim gibi bir çok aile geçiyor buna izin verilmemesi gerekir.gereken hassasiyeti göstereceginize inanarak bunu bildirmek istedim.saygılarımla.

    1/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Migros MM - Bornova nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Migros MM - Bornova konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Migros MM - Bornova