Migros Aşağı Dudullu (MM) logo

Tel: (0850) 229 8528

Adres: Aşağı Dudullu Mh. Hamza Yerlikaya Bulvarı, No: 10 / A, Central Work Ticaret Merkezi, Ümraniye, İstanbul, Türkiye


Migros Aşağı Dudullu (MM), İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Aşağı Dudullu Mah. mahallesinde (Hamza Yerlikaya Blv) yer alıyor. Migros Aşağı Dudullu (MM) yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Migros Aşağı Dudullu (MM) nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Migros Aşağı Dudullu (MM) nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Migros Aşağı Dudullu (MM) konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Migros Aşağı Dudullu (MM)

Aşağıdaki formu kullanarak Migros Aşağı Dudullu (MM) ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...