Tel: (0324) 358 1105

Adres: T.C. Mezitli Kaymakamlığı, Mersin, Türkiye


Mezitli Kaymakamlığı, Mersin ili Mezitli ilçesinin Viranşehir Mah. mahallesinde (Viranşehir Caddesi) yer alıyor. Mezitli Kaymakamlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mezitli Kaymakamlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Mezitli Kaymakamlığı
    Toplam 14 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 6.71 puan aldı.
  • DAVULTEPE SAKİNLERİNDEN OLUB DAVULTEPE DE NEDENSE HEP ÖKSÜZ ÇOCUK MUAMELESİ GÖRMEKTEDİR GELEN BÜTÜN BELEDİYE BAŞKANLARI DAVULTEPENİN ÇARPIK KENTLEŞMESİNE İMARINA EMSAL DEGERLERİNDEKİ ÇARPIKLIGINI DÜZELTİLMEDİĞİ,YOLLARIN BOZUK OLDUGUNA,YAZIN SU SIKINTISINA VS. RESMİ HİÇ BİR KURUM YOK KURUM YERLERİ TESPİT OLDUGU HALDE RESMİ KURUM YOK,HASTAHANE İÇİN ÇOK DÜZ GENİŞ BİR YER OLDUGU HALDE BİR HASTAHANE YOK BÜTÜN ÇALIŞMALAR MERKEZE YAPILIYOR BURLARA ÇOCUK HASTAHANESİ,DEVLET HASTAHANESİ VS YAPILMIŞ OLSA HEM MERKEZİN YÜKÜNÜ ALIR HEMDE DAVULTEPE UNUTULMAMIŞ ÖKSÜZ OLMAKTAN KURTULUR BİR VATANDAŞ OLARAK BU HİZMETLERİN HALKIMIZA MİLLETİMİZE RAHATLIK GETİCEGİNİ GÖRSEL OLARAK GÖRMEKTEYİM BİLGİLERİNİZE ARZEDER İNŞALLAH BU GÖRÜŞÜM SİZE ULAŞIR VE ULAŞMASINI SAGLANIR ULAŞMASINI SAGLAYANA VE İLGİNECEGİNİZ UMARAK SİZLERİ VE BÜTÜN ÇALIŞANLARIN İŞLERİNDE KOLAYLIKLAR DİLER SAYGILAR SUNARIM.SİZLER MASA BAŞINDA HİZMET EDERKEN BİZLERE DAVULTEPE Yİ UNUTMAYIN LÜTFEN İMAR İÇİN HALKIMIZIN RAHATLIGI İÇİN ÇOK GÜZEL BİR YER KOLAY GELSİN.

    45/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mezitli Kaymakamlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mezitli Kaymakamlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mezitli Kaymakamlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Mezitli Kaymakamlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...