Tel: (0232) 282 0001

Adres: 518 Sk. No: 9 Beyazevler Mah., Gaziemir, İzmir, Türkiye


Mevlüt Aysun Özer İlköğretim Okulu, İzmir ili Gaziemir ilçesinin Beyazevler Mah. mahallesinde yer alıyor. Mevlüt Aysun Özer İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mevlüt Aysun Özer İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mevlüt Aysun Özer İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mevlüt Aysun Özer İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mevlüt Aysun Özer İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • Ben bu okuldan mezunum, gerçekten kolejleri aratmayacak bir şekilde eğitim sunuluyor.

    Misafir, 11.03.2011 11:53:00

Aşağıdaki formu kullanarak Mevlüt Aysun Özer İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...