Tel: (0332) 352 8111

Adres: Çimenlik Mh. Aslanlı Kışla Caddesi, Mevlana Kültür Merkezi, Selimiye, Karatay, Konya, Türkiye


Mevlana Kültür Merkezi, Konya ili Karatay ilçesinin Çimenlik Mah. mahallesinde yer alıyor. Mevlana Kültür Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mevlana Kültür Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Mevlana Kültür Merkezi
    Toplam 22 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.05 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mevlana Kültür Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mevlana Kültür Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mevlana Kültür Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Mevlana Kültür Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...