Adres: Selçuklu, Çaltı Sk, 42300 Işıklar, , Konya, Türkiye


Mevlana Kız Yurdu, Konya ili Selçuklu ilçesinin Işıklar Mah. mahallesinde (Çaltı Sokak) yer alıyor. Mevlana Kız Yurdu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mevlana Kız Yurdu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mevlana Kız Yurdu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mevlana Kız Yurdu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mevlana Kız Yurdu

0 görüş var

Mevlana Kız Yurdu adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Mevlana Kız Yurdu
Işıklar Mah.Çaltı Sokak, Selçuklu, Konya.
Mevlana Kız Yurdu

Aşağıdaki formu kullanarak Mevlana Kız Yurdu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...