Tel: (0332) 355 1407

Adres: Haci Veyis Zade Mahl. Recepağa Cad. Müverrih Hadidi Sok. No. 23 Karatay, Konya, Türkiye


Karatay Mevlana Anadolu İmam Hatip Lisesi, Konya ili Karatay ilçesinin Hacıveyiszade Mah. mahallesinde (Müverrihhadidi Sokak) yer alıyor. Karatay Mevlana Anadolu İmam Hatip Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Karatay Mevlana Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Karatay Mevlana Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Karatay Mevlana Anadolu İmam Hatip Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Karatay Mevlana Anadolu İmam Hatip Lisesi

2 görüş var

  • çok güzel bir okul

    Misafir, 07.12.2010 15:55:00

  • allah izin verirse bu sene mevlana imam hatip' e başlayacapım allah razı olsun şu uydudan kuş bakışı çok güzel bir hizmet olmuş teşekkürler......

    Misafir, 02.08.2010 20:02:00

Karatay Mevlana Anadolu İmam Hatip Lisesi adlı mekan, 20 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.7 puan almıştır.
Karatay Mevlana Anadolu İmam Hatip Lisesi
Hacıveyiszade Mah.Müverrihhadidi Sokak, Karatay, Konya.
+90(0332) 355 1407 Karatay Mevlana Anadolu İmam Hatip Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Karatay Mevlana Anadolu İmam Hatip Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...