Tel: (0212) 650 0193

Adres: Mevlana Mah. 867 Sk. No: 38 G. O. Paşa İst., Gaziosmanpaşa, İstanbul, Türkiye


Mevlana Anadolu Lisesi, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinin Kazım Karabekir Mah. mahallesinde (836-1. Sokak) yer alıyor. Mevlana Anadolu Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mevlana Anadolu Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mevlana Anadolu Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mevlana Anadolu Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mevlana Anadolu Lisesi

0 görüş var

Mevlana Anadolu Lisesi adlı mekan, 46 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.13 puan almıştır.
Mevlana Anadolu Lisesi
Kazım Karabekir Mah.836-1. Sokak, Gaziosmanpaşa, İstanbul.
+90(0212) 650 0193 Mevlana Anadolu Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Mevlana Anadolu Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...