Tel: (0312) 310 3535

Adres: Altındağ, Dışkapı Kvş, 06110 Ziraat, , Ankara, Türkiye


Mevki Hastanesi, Ankara ili Altındağ ilçesinin Ziraat Mah. mahallesinde (Dışkapı Kvş) yer alıyor. Mevki Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mevki Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mevki Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mevki Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mevki Hastanesi

0 görüş var

Mevki Hastanesi adlı mekan, 37 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.16 puan almıştır.
Mevki Hastanesi
Ziraat Mah.Dışkapı Kvş, Altındağ, Ankara.
+90(0312) 310 3535 Mevki Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Mevki Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...