Metrocity Alışveriş Merkezi logo

Tel: (0212) 344 0660

Adres: Esentepe Mh. Büyükdere Caddesi, No: 171, Metro City Avm, Pk: 34330, 1. Levent, Şişli, İstanbul, Türkiye


Metrocity Alışveriş Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinin Esentepe Mah. mahallesinde (Büyükdere Caddesi) yer alıyor. Metrocity Alışveriş Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Metrocity Alışveriş Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Metrocity AVM, 1. Levent'te Büyükdere Caddesi üzerinde bulunan ve ulaşımı gerek toplu tasima araçlari, gerekse özel araçlarla kolaylıkla sağlanmış bir alışveriş merkezi olarak İstanbul'un Avrupa Yakası'na kazandırılmıştır.

Metrocity Alışveriş Merkezi'ne aşağıdaki yollardan ulaşabilirsiniz:

Metro İle:


Taksim istikametinden ulaşım:

Metrocity Alışveriş Merkezi, Taksim - Levent metro hattı ile 12 dakika gibi kisa bir süre içinde ulaşılabilir bir yakınlıktadır. Alışveriş Merkezi içine 1. Levent metro istasyonundan doğrudan giriş mevcuttur. Metrodan indikten sonra “Metrocity Çıkışı” olarak yönlendirilmis yürüyen merdivenleri izlenerek alisveris merkezine en kisa yoldan ulasilabilir.

Otomobil İle:

Maslak ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü istikametinden ulaşım:


Metrocity Alisveris Merkezi, 1. Levent Büyükdere caddesi üzerinde bulundugundan Fatih Sultan Mehmet köprüsü istikametinden gelen araçların köprüyü geçtikten sonra ikinci çıkış olan Levent - Sarıyer çıkışını kullananarak Zincirlikuyu - Beşiktaş istikametine yönelmeleri halinde Metrocity Alisveris Merkezi, Maslak istikametinden gelen Büyükdere caddesi üzerinde sag kolda görülecektir.

Beşiktas - Zincirlikuyu istikametinden ulaşım:
Bu istikametten gelindiğinde sol kolda kalan Zincirlikuyu mezarlığı bitimindeki Metrocity Alışveriş Merkezi geçildikten sonra, Gültepe çıkışından çıkılarak soldaki ayrımdan Büyükdere Caddesi alt geçidi izlenerek tekrar Zincirlikuyu - Besiktas istikametine dönülmesi halinde Maslak istikametinden geliyormuş gibi Büyükdere Caddesi üzerindeki Metrocity'e ulaşılabilecektir.


2 görüş var

  Metrocity Alışveriş Merkezi
  Toplam 40 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.68 puan aldı.
 • Sadece bir avm değil metrocity. içinde güzel ofislerin bulunduğu bir plaza, bir iş merkezi. Hatta içinde bir metro istasyonu bile var.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • metrocitye ulasmak icin ozel arabamiz yoksa buluindugumuz noktadan hangi toplu tasima araclarini kullanarak ulasabilecegimize dair bilgileri nasil edinebilirim?

  / 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Metrocity Alışveriş Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Metrocity Alışveriş Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Metrocity Alışveriş Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Metrocity Alışveriş Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...