Tel: 444 18 71

Adres: E-5 Karayolu (İstanbul Çevre Yolu, Zeytinburnu Metrobüs Durağı, Seyitnizam/zeytinburnu, , İstanbul, Türkiye


Metrobüs Zeytinburnu Durağı, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinin Seyitnizam Mah. mahallesinde (E-5 Karayolu) yer alıyor. Metrobüs Zeytinburnu Durağı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Metrobüs Zeytinburnu Durağı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Metrobüs Zeytinburnu Durağı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Metrobüs Zeytinburnu Durağı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Metrobüs Zeytinburnu Durağı

0 görüş var

Metrobüs Zeytinburnu Durağı adlı mekan, 23 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.61 puan almıştır.
Metrobüs Zeytinburnu Durağı
Seyitnizam Mah.E-5 Karayolu, Zeytinburnu, İstanbul.
+90444 18 71 Metrobüs Zeytinburnu Durağı

Aşağıdaki formu kullanarak Metrobüs Zeytinburnu Durağı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...