Metro Turizm Sefaköy Acentesi logo

Tel: (0212) 541 9138

Adres: Kartaltepe Mh. Suvari Caddesi, No: 11-4, Sefaköy, Küçükçekmece, İstanbul, Türkiye


Metro Turizm Sefaköy Acentesi, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin Kartaltepe Mah. mahallesinde (Süvari Caddesi) yer alıyor. Metro Turizm Sefaköy Acentesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Metro Turizm Sefaköy Acentesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Metro Turizm Sefaköy Acentesi
    Toplam 20 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.55 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Metro Turizm Sefaköy Acentesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Metro Turizm Sefaköy Acentesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Metro Turizm Sefaköy Acentesi

Aşağıdaki formu kullanarak Metro Turizm Sefaköy Acentesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...