Tel: (0212) 424 0470

Adres: Suvari Cad. No: 11/4 Kartaltepe Mh. Küçükçekmece, , İstanbul, Türkiye


Metro Turizm - Sefaköy, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin Kartaltepe Mah. mahallesinde (Süvari Caddesi) yer alıyor. Metro Turizm - Sefaköy yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Metro Turizm - Sefaköy nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Metro Turizm - Sefaköy nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Metro Turizm - Sefaköy konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Metro Turizm - Sefaköy

0 görüş var

Metro Turizm - Sefaköy adlı mekan, 20 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.55 puan almıştır.
Metro Turizm - Sefaköy
Kartaltepe Mah.Süvari Caddesi, Küçükçekmece, İstanbul.
+90(0212) 424 0470 Metro Turizm - Sefaköy

Aşağıdaki formu kullanarak Metro Turizm - Sefaköy ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...