Tel: (0212) 242 3423

Adres: Mesarburnu Cad. No: 105/A Sarıyer Yeni Mh. Sarıyer, , İstanbul, Türkiye


Metro Turizm - Sarıyer Acenteliği, İstanbul ili Sarıyer ilçesinin Tarabya Mah. mahallesinde (Nurol Site Yolu) yer alıyor. Metro Turizm - Sarıyer Acenteliği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Metro Turizm - Sarıyer Acenteliği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Metro Turizm - Sarıyer Acenteliği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Metro Turizm - Sarıyer Acenteliği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Metro Turizm - Sarıyer Acenteliği

0 görüş var

Metro Turizm - Sarıyer Acenteliği adlı mekan, 25 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.76 puan almıştır.
Metro Turizm - Sarıyer Acenteliği
Tarabya Mah.Nurol Site Yolu, Sarıyer, İstanbul.
+90(0212) 242 3423 Metro Turizm - Sarıyer Acenteliği

Aşağıdaki formu kullanarak Metro Turizm - Sarıyer Acenteliği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...