Tel: (0212) 267 0998

Adres: Büyükdere Cad. No: 95 Çınar Apt. Mecidiyeköy Mh. Şişli, , İstanbul, Türkiye


Metro Turizm - Mecidiyeköy, İstanbul ili Şişli ilçesinin Gülbahar Mah. mahallesinde (Şişli Büyükdere Caddesi) yer alıyor. Metro Turizm - Mecidiyeköy yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Metro Turizm - Mecidiyeköy nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Metro Turizm - Mecidiyeköy nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Metro Turizm - Mecidiyeköy konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Metro Turizm - Mecidiyeköy

0 görüş var

Metro Turizm - Mecidiyeköy adlı mekan, 24 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.42 puan almıştır.
Metro Turizm - Mecidiyeköy
Gülbahar Mah.Şişli Büyükdere Caddesi, Şişli, İstanbul.
+90(0212) 267 0998 Metro Turizm - Mecidiyeköy

Aşağıdaki formu kullanarak Metro Turizm - Mecidiyeköy ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...