Metro Turizm Kurtköy logo

Tel: (0216) 595 2112

Adres: Eski Ankara Caddesi, No: 355, Kurtköy, Pendik, İstanbul, Türkiye


Metro Turizm Kurtköy, İstanbul ili Pendik ilçesinin Kurtköy Mah. mahallesinde (Ankara Caddesi) yer alıyor. Metro Turizm Kurtköy yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Metro Turizm Kurtköy nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Metro Turizm Kurtköy
    Toplam 19 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.37 puan aldı.
  • telefonlara bakılmıyor ya meşgul çalsada bakan yok neden acabağa arızamı var..

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Metro Turizm Kurtköy nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Metro Turizm Kurtköy konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Metro Turizm Kurtköy

Aşağıdaki formu kullanarak Metro Turizm Kurtköy ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...