Tel: (0212) 697 5855

Adres: İkitelli Cad. No: 45 Atatürk Mh. İkitelli Küçükçekmece, , İstanbul, Türkiye


Metro Turizm - İkitelli, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin Atatürk Mah. mahallesinde (İkitelli Caddesi) yer alıyor. Metro Turizm - İkitelli yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Metro Turizm - İkitelli nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Metro Turizm - İkitelli nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Metro Turizm - İkitelli konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Metro Turizm - İkitelli

0 görüş var

Metro Turizm - İkitelli adlı mekan, 23 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.83 puan almıştır.
Metro Turizm - İkitelli
Atatürk Mah.İkitelli Caddesi, Küçükçekmece, İstanbul.
+90(0212) 697 5855 Metro Turizm - İkitelli

Aşağıdaki formu kullanarak Metro Turizm - İkitelli ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...