Metro Turizm İkitelli Acentesi logo

Tel: (0212) 470 0486

Adres: Atatürk Mh. İkitelli Caddesi, No: 45, İkitelli, Küçükçekmece, İstanbul, Türkiye


Metro Turizm İkitelli Acentesi, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin Atatürk Mah. mahallesinde (İkitelli Caddesi) yer alıyor. Metro Turizm İkitelli Acentesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Metro Turizm İkitelli Acentesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  Metro Turizm İkitelli Acentesi
  Toplam 25 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.92 puan aldı.
 • Güleryüz ve tecrübeli çalışanları var, beylikdüzü şubesinin çözemediği problemi iki dakikada çözüp işimi gördüler sağolsunlar

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Acente personeli iyiydi ama otobüs berbat

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Metro Turizm İkitelli Acentesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Metro Turizm İkitelli Acentesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Metro Turizm İkitelli Acentesi

Aşağıdaki formu kullanarak Metro Turizm İkitelli Acentesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...