Tel: (0216) 313 3186

Adres: Bostancı Y. No: 15 Barem A.v.m. C Kapısı Aşağıdudullu Mh. Ümraniye, , İstanbul, Türkiye


Metro Turizm - Dudullu Barem, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Yukarı Dudullu Mah. mahallesinde (Necip Fazıl Blv) yer alıyor. Metro Turizm - Dudullu Barem yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Metro Turizm - Dudullu Barem nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Metro Turizm - Dudullu Barem nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Metro Turizm - Dudullu Barem konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Metro Turizm - Dudullu Barem

1 görüş var

  • Metro firmasına diyecek bir lafım yok ama dudullu barem şubesinden telefonlara bakmamalarından dolayı nefretlik geldi oraya oturup sadece bilet kesmek olmamalı mesele acil olarak buna bir çare bulunsun lütfen sırf bu telefonlara cvp vermemelerinden dolayı dünyanın sıkıntısını çekiyor herkes buna ne gerek var alt tarafı cvp vermek tüm mesele bu....suratsız bir elemanı koymuşlar oraya birde surat çekiyoruz sebebini sorduğumuz zamanda yoğunluk var denir baksan bomboş yeter artık bu kadar terbiyesizlik

    Misafir, 06.03.2014 16:05:00

Metro Turizm - Dudullu Barem adlı mekan, 52 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.69 puan almıştır.
Metro Turizm - Dudullu Barem
Yukarı Dudullu Mah.Necip Fazıl Blv, Ümraniye, İstanbul.
+90(0216) 313 3186 Metro Turizm - Dudullu Barem

Aşağıdaki formu kullanarak Metro Turizm - Dudullu Barem ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...