Tel: (0212) 599 2539

Adres: Alparslan Cad. No: 73 Örnek Apt. Cennet Mh. Küçükçekmece, , İstanbul, Türkiye


Metro Turizm - Cennet, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin Cennet Mah. mahallesinde (Mutlu Sokak) yer alıyor. Metro Turizm - Cennet yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Metro Turizm - Cennet nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Metro Turizm - Cennet nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Metro Turizm - Cennet konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Metro Turizm - Cennet

0 görüş var

Metro Turizm - Cennet adlı mekan, 29 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.72 puan almıştır.
Metro Turizm - Cennet
Cennet Mah.Mutlu Sokak, Küçükçekmece, İstanbul.
+90(0212) 599 2539 Metro Turizm - Cennet

Aşağıdaki formu kullanarak Metro Turizm - Cennet ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...