Metro Turizm Avcılar logo

Tel: (0212) 509 5354

Adres: Merkez Mh. Namık Kemal Cad. No: 14 / B Stadyum Türübin Altı, Avcılar, İstanbul, Türkiye


Metro Turizm Avcılar, İstanbul ili Avcılar ilçesinin Merkez Mah. mahallesinde (Namık Kemal Caddesi) yer alıyor. Metro Turizm Avcılar yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Metro Turizm Avcılar nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Metro Turizm Avcılar
    Toplam 18 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.44 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Metro Turizm Avcılar nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Metro Turizm Avcılar konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Metro Turizm Avcılar

Aşağıdaki formu kullanarak Metro Turizm Avcılar ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...