Tel: (0216) 532 4849

Adres: Harem Otogarı No: 7 Selimiye Mh. Harem Üsküdar, , İstanbul, Türkiye


Metro Tur-Harem, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Selimiye Mah. mahallesinde (Harem Otogarı) yer alıyor. Metro Tur-Harem yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Metro Tur-Harem nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Metro Tur-Harem nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Metro Tur-Harem konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Metro Tur-Harem

0 görüş var

Metro Tur-Harem adlı mekan, 14 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.14 puan almıştır.
Metro Tur-Harem
Selimiye Mah.Harem Otogarı, Üsküdar, İstanbul.
+90(0216) 532 4849 Metro Tur-Harem

Aşağıdaki formu kullanarak Metro Tur-Harem ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...