Tel: (0312) 304 9000

Adres: Metro Ankara, Halil Sezai Erkut Cad. 06010 Etlik, Keçiören, Ankara, Türkiye


Metro Market Etlik, Ankara ili Keçiören ilçesinin Ayvalı Mah. mahallesinde (Metro) yer alıyor. Metro Market Etlik yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Metro Market Etlik nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Market Çalışma saatleri: Pazartesi - Cumartesi günleri 08:00 - 21:30 Pazar Günleri :09:00 - 21:30

Aşağıdaki haritayı kullanarak Metro Market Etlik nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Metro Market Etlik konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Metro Market Etlik

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Metro Market Etlik ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...