Tel: (0216) 544 6800

Adres: Kadıköy, Metro Zm, 34746 Barbaros, , İstanbul, Türkiye


Metro Gross Market Kozyatağı, İstanbul ili Ataşehir ilçesinin Barbaros Mah. mahallesinde (Metro ZM) yer alıyor. Metro Gross Market Kozyatağı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Metro Gross Market Kozyatağı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Metro Gross Market Kozyatağı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Metro Gross Market Kozyatağı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Metro Gross Market Kozyatağı

0 görüş var

Metro Gross Market Kozyatağı adlı mekan, 26 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.27 puan almıştır.
Metro Gross Market Kozyatağı
Barbaros Mah.Metro ZM, Ataşehir, İstanbul.
+90(0216) 544 6800 Metro Gross Market Kozyatağı

Aşağıdaki formu kullanarak Metro Gross Market Kozyatağı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...