Tel: (0212) 538 5056 veya (0212) 617 5220

Adres: Oruçreis Mahallesi Eskiedirne Asfaltı Üzeri No: 419 Metris 1 Nolu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Pk: 34200 Esenler-İstanbul İstanbul, Türkiye


Metris Cezaevi, İstanbul ili Esenler ilçesinde yer alıyor. Metris Cezaevi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Metris Cezaevi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Metris Kapalı Cezaevi, Milli Savunma Bakanlığı tarafından 17. 04. 1981 tarihinde hizmete açılmış olup; sıkı yönetim döneminde Metris Askeri Cezaevi olarak kullanılmakta iken 01. 08. 1988 Tarihinde Adalet Bakanlığına devredilmiştir. Bu tarihten itibaren Bakırköy Adliyesine bağlı " Metris Kapalı Cezaevi " olarak hizmet vermeye başlamıştır.

18. 03. 2007 tarihinde hizmete giren Metris 2 Nolu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna aynı ay içerisinde kapatılan Metris H Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda bulunan tutuklu ve hükümlüler buraya nakledilerek faaliyete devam edilmiştir. Kurumumuz bünyesinde 31. 05. 2008 tarihinde Metris 1 Nolu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz kurumu hizmete girmiştir.

__Metris 2 Nolu T ve R Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Eskiedirne asfaltı üzerinde olup İstanbul ili Esenler ilçesi Havaalanı mahallesinde 50. 000 metre kare üzerine kurulmuş, kurum binalarının oturma alanı 32. 000 metre karedir. Kurumumuz T2 ve R olmak üzere 2 ayrı kısımdan oluşmaktadır.



__Kurumumuzda eksiksiz bir sağlık bakımının tüm insanlar için geçerli olan temel bir hak olduğu ve cezaevimizdeki sağlık koşullarının toplum sağılını da etkilediği bir gerçek olduğu düşünülerek özgürlükleri ellerinden alınmış gerek hükümlü ve gerekse tutuklular kurumumuzda ilk kabullerinden başlamak kaydıyla cezalarının infazı sürecesince faydalandıkları sağlık hizmetleri aşağıda belirtilmiştir.


2 görüş var

  Metris Cezaevi
  Toplam 54 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.52 puan aldı.
 • allah butun mahkumlara sabır versın

  / 5 yıldız
  ,

 • valla eski cezaevi diye birşey kalmamış sanki cezaevi deyil tatil mekanı şimdiki daha güzel allah devletimize zeval vermesin biraz kalabalık olmasa dahada güzel olucak

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Metris Cezaevi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Metris Cezaevi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Metris Cezaevi

Aşağıdaki formu kullanarak Metris Cezaevi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...