Tel: (0216) 441 5156

Adres: Çam Sok. Feyzullah Cad. No: 19 Bağlarbaşı Mh. Maltepe, , İstanbul, Türkiye


Metin Avize San. Tic. Ltd. Şti., İstanbul ili Maltepe ilçesinin Bağlarbaşı Mah. mahallesinde (Çam Sokak) yer alıyor. Metin Avize San. Tic. Ltd. Şti. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Metin Avize San. Tic. Ltd. Şti. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Metin Avize San. Tic. Ltd. Şti. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Metin Avize San. Tic. Ltd. Şti. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Metin Avize San. Tic. Ltd. Şti.

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Metin Avize San. Tic. Ltd. Şti. ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...