Tel: (0312) 359 7545

Adres: Meteoroloji İşleri Genel Müd, Kütükçü Alibey Caddesi No:4 06120 Kalaba Keçiören, , Ankara, Türkiye


Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü, Ankara ili Keçiören ilçesinin Kalaba Mah. mahallesinde (Meteoroloji İşleri Genel Müd) yer alıyor. Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü

0 görüş var

Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü adlı mekan, 5 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4 puan almıştır.
Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü
Kalaba Mah.Meteoroloji İşleri Genel Müd, Keçiören, Ankara.
+90(0312) 359 7545 Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...