Adres: Seyhan, Saydam Cd, 2, 01270 Karasoku, , Adana, Türkiye


Mestan Hamamı, Adana ili Seyhan ilçesinin Karasoku Mah. mahallesinde (Saydam Caddesi) yer alıyor. Mestan Hamamı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mestan Hamamı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mestan Hamamı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mestan Hamamı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mestan Hamamı

1 görüş var

  • uzun zamandır gitmemiştim geçenlerde gitmek nasip oldu. daha önceki dönemlere göre daha iyi bir hizmet anlayışları var .... birde sauna ve havuzunun olması iyi bir avantaj olmuş...

    Misafir, 13.09.2010 15:14:00

Mestan Hamamı adlı mekan, 9 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.78 puan almıştır.
Mestan Hamamı
Karasoku Mah.Saydam Caddesi, Seyhan, Adana.
Mestan Hamamı

Aşağıdaki formu kullanarak Mestan Hamamı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...