Tel: (0212) 611 2172

Adres: Kazım Karabekir Cad. No: 65 Kazım Karabekir Mh. Esenler, , İstanbul, Türkiye


Meşhur Çiğ Köfteci, İstanbul ili Esenler ilçesinin Kazım Karabekir Mah. mahallesinde (Kazım Karabekir Caddesi) yer alıyor. Meşhur Çiğ Köfteci yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Meşhur Çiğ Köfteci nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Meşhur Çiğ Köfteci nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Meşhur Çiğ Köfteci konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Meşhur Çiğ Köfteci

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Meşhur Çiğ Köfteci ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...