Tel: (0212) 442 1813

Adres: Fetih Cad. Zeki Müren Sok. No: 6 Daire: 2 Şirinevler Mh. Bahçelievler, , İstanbul, Türkiye


Meşhur 79 Can Çekti Dürüm Evi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Şirinevler Mah. mahallesinde (Alpay Sokak) yer alıyor. Meşhur 79 Can Çekti Dürüm Evi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Meşhur 79 Can Çekti Dürüm Evi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Meşhur 79 Can Çekti Dürüm Evi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Meşhur 79 Can Çekti Dürüm Evi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Meşhur 79 Can Çekti Dürüm Evi

1 görüş var

  • harikadürümleri var

    Misafir, 21.10.2010 14:09:00

Meşhur 79 Can Çekti Dürüm Evi adlı mekan, 14 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 5 puan almıştır.
Meşhur 79 Can Çekti Dürüm Evi
Şirinevler Mah.Alpay Sokak, Bahçelievler, İstanbul.
+90(0212) 442 1813 Meşhur 79 Can Çekti Dürüm Evi

Aşağıdaki formu kullanarak Meşhur 79 Can Çekti Dürüm Evi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...