Tel: (0212) 723 4949 veya (0533) 747 7485

Adres: Selim Paşa Arap Tepe Mevki Sanayi Bölgesi 5001. Sk., 34020, Silivri, İstanbul, Türkiye


Mesan Plastik Sanayi, İstanbul ili Silivri ilçesinin Selimpaşa Merkez Mah. mahallesinde yer alıyor. Mesan Plastik Sanayi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mesan Plastik Sanayi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü metalden ahşaptan ve camdan oluşan modüller sergi raf ve stand sistemlerinin üretimini montajını ithalatını ve ihracatını yapmak. Şirket bu maksatla gayrimenkul satın alabilir gayrimenkul ler ile ilgili her türlü tasarrufta bulunabilir inşaat yapabilir bunu gerektiğinde satabilir bu gayrimenkuller arsa veya arazi ise bunların parselasyonunu ifraz ve tevhit işlem lerini irtifak cins tashihi işlemlerini yapabilir ve kat mülkiyeti tesis edebilir şirket sahibi bulunduğu gayrimenkul ler üzerine mülkiyetten gayri ayni haklar ve ipotek tesis edebilir ayni ve şahsi kefalet ve teminat ve garanti verebilir şirket alacaklarından dolayı başkalarına ait gayrimenkuller üzerine şirket lehine ipotek alabileceği gibi başkalarının borçlarının teminatını teşkil etmek üzere şirkete ait gayrimenkuller üzerinde üçüncü şahıslar lehine ipotek verebilir sahibi bulunduğu menkul ve gayrimenkulleri ve sair varlıkları teminat göstererek istikrazda bulunabilir işletme rehini tesis edebilir tesis ettiği bu işletmelerin kefesinin dilediği şekilde tadil fesih ve fek edebilir gayrimenkulleri dilediği şekilde tadil fesh ve fek edebilir gayrimenkulleri kiralayabilir kiraya verebilir tapuya şerh eder ve ettirir ve 2. 8. 2007 tarihinde tescil edilen tadil mukavelesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Mesan Plastik Sanayi
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mesan Plastik Sanayi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mesan Plastik Sanayi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mesan Plastik Sanayi

Aşağıdaki formu kullanarak Mesan Plastik Sanayi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...