yazdır
 • Nereye: Mesan Plastik Sanayi adresine

Mesan Plastik Sanayi hakkında

Mesan Plastik San. ve Tic. Ltd. Şirketi, Her türlü metalden ahşaptan ve camdan oluşan modüller sergi raf ve stand sistemlerinin üretimini montajını ithalatını ve ihracatını yapmak. Şirket bu maksatla gayrimenkul satın alabilir gayrimenkul ler ile ilgili her türlü tasarrufta bulunabilir inşaat yapabilir bunu gerektiğinde satabilir bu gayrimenkuller arsa veya arazi ise bunların parselasyonunu ifraz ve tevhit işlem lerini irtifak cins tashihi işlemlerini yapabilir ve kat mülkiyeti tesis edebilir şirket sahibi bulunduğu gayrimenkul ler üzerine mülkiyetten gayri ayni haklar ve ipotek tesis edebilir ayni ve şahsi kefalet ve teminat ve garanti verebilir şirket alacaklarından dolayı başkalarına ait gayrimenkuller üzerine şirket lehine ipotek alabileceği gibi başkalarının borçlarının teminatını teşkil etmek üzere şirkete ait gayrimenkuller üzerinde üçüncü şahıslar lehine ipotek verebilir sahibi bulunduğu menkul ve gayrimenkulleri ve sair varlıkları teminat göstererek istikrazda bulunabilir işletme rehini tesis edebilir tesis ettiği bu işletmelerin kefesinin dilediği şekilde tadil fesih ve fek edebilir gayrimenkulleri dilediği şekilde tadil fesh ve fek edebilir gayrimenkulleri kiralayabilir kiraya verebilir tapuya şerh eder ve ettirir ve 2. 8. 2007 tarihinde tescil edilen tadil mukavelesinde yazılı olan diğer işler.

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Mesan Plastik Sanayi için Görüşler

  Verilen hizmetler

  Hizmetler & Markalar

  firmaplastik

  Firma tescil bilgileri

  Firma sicil bilgilerini sadece üyeler görebilir. Lütfen oturum açınız.

  Yakındaki Firma ve Mekanlar