Tel: (0212) 503 8181

Adres: Yenibosna Merkez Mahallesi, yıldırım Beyazıt Caddesi, No: 88, Yenibosna, Bahçelievler, İstanbul, Türkiye


Meşale Burger, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Yenibosna Merkez Mah. mahallesinde (Yıldırım Beyazıt Caddesi) yer alıyor. Meşale Burger yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Meşale Burger nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Meşale Burger nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Meşale Burger konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Meşale Burger

0 görüş var

Meşale Burger adlı mekan, 5 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.4 puan almıştır.
Meşale Burger
Yenibosna Merkez Mah.Yıldırım Beyazıt Caddesi, Bahçelievler, İstanbul.
+90(0212) 503 8181 Meşale Burger

Aşağıdaki formu kullanarak Meşale Burger ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...