Tel: (0312) 292 9900

Adres: Yasam Caddesi No: 5 Sögütözü 06510, , Ankara, Türkiye


MESA Hastanesi (TOBB ETÜ), Ankara ili Yenimahalle ilçesinin Beştepeler Mah. mahallesinde (Yaşam Caddesi) yer alıyor. MESA Hastanesi (TOBB ETÜ) yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. MESA Hastanesi (TOBB ETÜ) nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    MESA Hastanesi (TOBB ETÜ)
    Toplam 7 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.29 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak MESA Hastanesi (TOBB ETÜ) nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak MESA Hastanesi (TOBB ETÜ) konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: MESA Hastanesi (TOBB ETÜ)

Aşağıdaki formu kullanarak MESA Hastanesi (TOBB ETÜ) ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...