Adres: Üsküdar, Lekeci Nuri Çk, 16, 34688 Bahçelievler, , İstanbul, Türkiye


Mesa Çengelköy Evleri, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Bahçelievler Mah. mahallesinde (Lekeci Nuri Çk) yer alıyor. Mesa Çengelköy Evleri yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mesa Çengelköy Evleri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mesa Çengelköy Evleri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mesa Çengelköy Evleri konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mesa Çengelköy Evleri

0 görüş var

Mesa Çengelköy Evleri adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4 puan almıştır.
Mesa Çengelköy Evleri
Bahçelievler Mah.Lekeci Nuri Çk, Üsküdar, İstanbul.
Mesa Çengelköy Evleri

Aşağıdaki formu kullanarak Mesa Çengelköy Evleri ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...