Tel: (0322) 239 3449

Adres: Yurt Mah. 41499 Sk, Çukurova, Adana, Türkiye


Meryem Mehmet Kayhan İlköğretim Okulu, Adana ili Çukurova ilçesinin Yurt Mah. mahallesinde (71505. Sokak) yer alıyor. Meryem Mehmet Kayhan İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Meryem Mehmet Kayhan İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Meryem Mehmet Kayhan İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Meryem Mehmet Kayhan İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Meryem Mehmet Kayhan İlköğretim Okulu

0 görüş var

Meryem Mehmet Kayhan İlköğretim Okulu adlı mekan, 31 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.42 puan almıştır.
Meryem Mehmet Kayhan İlköğretim Okulu
Yurt Mah.71505. Sokak, Çukurova, Adana.
+90(0322) 239 3449 Meryem Mehmet Kayhan İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Meryem Mehmet Kayhan İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...