Tel: (0322) 454 3798

Adres: Reşatbey Mah. 5 Ocak Cad. No: 5, Seyhan, Adana, Türkiye


Meryem-Abdurrahim Gizer İlköğretim Okulu, Adana ili Seyhan ilçesinin Kayalıbağ Mah. mahallesinde (Turhan Cemal Beriker Blv) yer alıyor. Meryem-Abdurrahim Gizer İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Meryem-Abdurrahim Gizer İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Meryem-Abdurrahim Gizer İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Meryem-Abdurrahim Gizer İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Meryem-Abdurrahim Gizer İlköğretim Okulu

0 görüş var

Meryem-Abdurrahim Gizer İlköğretim Okulu adlı mekan, 12 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.67 puan almıştır.
Meryem-Abdurrahim Gizer İlköğretim Okulu
Kayalıbağ Mah.Turhan Cemal Beriker Blv, Seyhan, Adana.
+90(0322) 454 3798 Meryem-Abdurrahim Gizer İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Meryem-Abdurrahim Gizer İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...