Tel: (0212) 642 7072

Adres: Ali Rıza Gürcan Cad. Muratlı Sok. No: 1 Eski Fruko Fabrikası Arkası Daire: 3 Merter Güngören, , İstanbul, Türkiye


Merter Veteriner Kliniği, İstanbul ili Güngören ilçesinin Abdurrahman Nafiz Gürman Mah. mahallesinde (Muratlı Sokak) yer alıyor. Merter Veteriner Kliniği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Merter Veteriner Kliniği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Merter Veteriner Kliniği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Merter Veteriner Kliniği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Merter Veteriner Kliniği

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Merter Veteriner Kliniği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...