Tel: (0212) 444 0690

Adres: Bahçelievler Mh. Eski Londra Asfaltı, No: 5, M1 Meydan Merter Avm, Pk: 34181, Bahçelievler, İstanbul, Türkiye


Merter M1 Meydan AVM, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Bahçelievler Mah. mahallesinde (Adnan Kahveci Blv) yer alıyor. Merter M1 Meydan AVM yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Merter M1 Meydan AVM nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.Real Hipermarket
Media Markt
Burger King
Açık ve Kapalı Otopark
( Efes Pilsen Fabrikası Yanı )


3 görüş var

  Merter M1 Meydan AVM
  Toplam 74 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.61 puan aldı.
 • Servis aracınıza bindim salı günü 2şöför araca yakıt koyarken ağızlarında sigara ben çok kınadım ve korktum müşteriler tepki gösterince lütfedip attılar bence uyarmalısınız

  1/ 5 yıldız
  ,

 • Müşteri servisi varmı

  / 5 yıldız
  ,

 • Kale Alışveriş merkezinin hemen yanında, Efes Pilsen Bira Fabrikasının yakınında yer alır. Real Hipermarket, Media Markt ve diğer yemek ve mağaza imkanları var. Büyük denilemeyecek bir AVM.

  4/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Merter M1 Meydan AVM nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Merter M1 Meydan AVM konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Merter M1 Meydan AVM

Aşağıdaki formu kullanarak Merter M1 Meydan AVM ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...