Tel: (0212) 444 0690

Adres: Bahçelievler Mahallesi, Eski Londra Asfaltı, No: 5, M1 Meydan Merter Avm, Pk: 34181, Bahçelievler, İstanbul, Türkiye


Merter Meydan AVM, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Bahçelievler Mah. mahallesinde (Adnan Kahveci Blv) yer alıyor. Merter Meydan AVM yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Merter Meydan AVM nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.Real Hipermarket Media Markt Burger King Açık ve Kapalı Otopark ( Efes Pilsen Fabrikası Yanı )

Aşağıdaki haritayı kullanarak Merter Meydan AVM nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Merter Meydan AVM konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Merter Meydan AVM

3 görüş var

  • Servis aracınıza bindim salı günü 2şöför araca yakıt koyarken ağızlarında sigara ben çok kınadım ve korktum müşteriler tepki gösterince lütfedip attılar bence uyarmalısınız

    Misafir, 27.03.2014 22:16:00

  • Müşteri servisi varmı

    Misafir, 02.11.2010 14:33:00

  • Kale Alışveriş merkezinin hemen yanında, Efes Pilsen Bira Fabrikasının yakınında yer alır. Real Hipermarket, Media Markt ve diğer yemek ve mağaza imkanları var. Büyük denilemeyecek bir AVM.

    Misafir, 09.07.2010 01:31:00

Merter Meydan AVM adlı mekan, 74 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.61 puan almıştır.
Merter Meydan AVM
Bahçelievler Mah.Adnan Kahveci Blv, Bahçelievler, İstanbul.
+90(0212) 444 0690 Merter Meydan AVM

Aşağıdaki formu kullanarak Merter Meydan AVM ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...