Tel: (0216) 335 7627

Adres: Sütçü İmam Cad. No: 55 Atatürk Mh. Ümraniye, , İstanbul, Türkiye


Mert Giyim Tekstil, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Atatürk Mah. mahallesinde (Sütçü Çk) yer alıyor. Mert Giyim Tekstil yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mert Giyim Tekstil nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Şirket her türlü tekstil madde ve mamullerinin, her türlü yün, iplik, sentetik iplikten dokunmuş ürünlerinin imalatını, pazarlamasını, ticaretini yapabilir Şirketin amacının gerektirdiği gayrimenkul ve menkul malları makineleri nakil vasıtalarını satın alabilir kiralayabilir gerektiğinde satabilir kendisine ait gayrimenkul ve menkul mallar üzerinde her türlü ayni haklar tesis edebilir ipotek alabillir ipoteği kaldırabilir ve şirketin anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Mert Giyim Tekstil nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mert Giyim Tekstil konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mert Giyim Tekstil